Akcija!

25.00 20,00

Maisto ruošimui ir serviravimui. Kepimui namie ar lauko kepsninėje "Grill".

Pastaba! Plokštė turi nedidelį defektą. Nuskilęs kampukas. Įtakos eksploatacijai neturi.

Kategorija: Plokštės

  • Aprašymas apie prekę

Himalajų druskos plokštė turi beveik idealų šilumos paskirstymą, todėl naudojama maisto ruošimui. Įkaitinkite druskos plokštę ant dujinės viryklės, orkaitėje, kepsninėje ar ant grotelių, tada dėkite maistą ant jos ir kepkite. Galima kepti mėsą, žuvį, jūros gėrybes, sūrį, daržoves, grybus, vaisius, kiaušinius, picas, blynus ar ruošti kitus Jūsų mėgstamus patiekalus. Arba atvėsinkite druskos plokštelę šaldytuve ar šaldiklyje ir serviruokite ant jos sūrį, sušius, karpačio, daržoves, salotas, keptą duoną, rūkytus gaminius ar desertus. Druskos plokštė ne tik paskanins maistą bet ir neįprastai papuoš Jūsų stalą.

Naudojimas: Įsitikinkite, kad druskos plokštė yra visiškai sausa. Pakartotinai naudokite išdžiūvusią po 24 val. Druskos plokštę paruošti iki maisto ruošimo temperatūros ant dujinės viryklės reikia palaipsniui - kaitinant 15 min. ant mažos ugnies, vėliau 15 min. ant vidutinės ugnies. Jeigu pageidaujama aukštesnė temperatūra kaitinkite dar 5-10 min. ant maksimalios ugnies. Naudojant druskos plokštę kepimui, galimi spalvos pakitimai ir įtrūkimai. Kaitinant druskos plokštę orkaitėje paguldykite ją žemiausiame kepimo lygyje ir pradėkite kaitinti nuo žemos temperatūros (120-170 C) ir kas 30 min. didinkite 50-75 C iki reikiamos temperatūros. Nedėkite druskos plokštės į jau įkaitintą orkaitę. Kaitinant ant kepsninės “griliaus", paguldykite druskos plokštę ant grotelių. Jeigu naudojate anglies kepsninę “grilių", laikykite anglį vienoje pusėje, o druskos plokštę guldykite kitoje, taip atsiras galimybė palaipsniui įkaitinti druskos plokštę. Šaltiems patiekalams serviruoti, kaitinti druskos plokštės nereikia, tiesiog padėkite 1 val. į šaldytuvą ar 30 min. į šaldiklį. Atšalus serviruokite salotas, vaisius, daržoves, sušius, karpačio ar desertus tiesiai ant druskos plokštės.

Priežiūra: Atvėsinkite druskos plokštę iki kambario temperatūros. Sudrėkinkite druskos plokštę su drėgna kempinėle, nenaudokite valymo priemonių ar pastoviai tekančios vandens srovės, nemirkykite, nes lentelė gali pradėti tirpti. Valykite su minkštu šepečiu arba kempinėle su šiurkščiu paviršiumi ir švariai nuvalykite su drėgna minkšta kempinėle. Nusausinkite druskos plokštę su medžiaginiu arba popieriniu rankšluosčiu ir palikite džiovyklėje išdžiūti. Išdžiuvusią druskos plokštę laikykite sausoje vietoje, nes drėgnose patalpose ji gali pradėti tirpti. Antimikrobinės druskos savybės užtikrina plokštės švarumą, nenaudojant valymo priemonių.

Rekomendacija: kad druskos plokštė tarnautų ilgiau, kiekvieną kartą prieš kepant galite patepti aliejumi.

Perspėjimas: įkaitusiai druskos plokštei paimti, naudokite virtuvines pirštines atsparias karščiui.

Dydis: 30x20x3,8cm