Pasiruoškite būti apgaubti švelnia druskos rūko skraiste...


Prieš atvykstant.

-Rezervuokite apsilankymo laiką mūsų tinklapyje arba telefonu.

-Atvykite likus bent 5-10 min iki seanso pradžios. Pasidalinkite kokių nusiskundimų turite, kokie Jūsų lūkesčiai. Tokiu būdu rekomenduosime sveikatinimo planą skirtą būtent Jums. 

-Vilkėkite patogius, judesių nevaržančius drabužius. Jeigu turite odos problemų, rekomenduojame vilkėti atviresnius drabužius, marškinėlius trumpomis rankovėmis (arba be rankovių), šortus.

-Avėkite švarias, tik druskų kambariui naudojamas kojines arba šlepetes.


Seanso metu.

-Seanso metu į patalpą yra pučiamos labai smulkiai sumaltos druskos dalelės.

- Tad patogiai įsitaisykite krėsle ir nerkite į švelnų druskos rūką.

-Kvėpuokite giliai ir ramiai per nosį, pasistenkite kvėpuoti diafragma (pilvu), kad druskos dalelės patektų kuo giliau, į smulkiuosius bronchus. 

-Suaugusiųjų seanso metu fone skamba tyli atpalaiduojanti muzika. Jūs galite medituoti, snūduriuoti ar tiesiog susitelkus į kvėpavimą būti čia ir dabar. Seanso metu ypatingas dėmesys skiriamas ramybei ir atsipalaidavimui.

-Vaikų seanso metu skamba dainelės ar pasakos. Mažieji gali smagiai leisti laiką žaidimų kampelyje, kur yra vaikams pritaikyti baldai, virtuvėlė, gausu net ir mažiausiems vaikučiams tinkančių saugių lavinamųjų žaislų.


Po seanso.

-Neskubėti gerti vandens bent pirmąsias 15-20 min. Leiskite druskai įsigerti į gleivines. 

-Praėjus pusvalandžiui ir apskritai lankymosi druskų kambaryje periodu stenkites gerti kuo daugiau vandens. Nes druska skystina gleives, o kartu su vandeniu sekretas pasišalins dar greičiau.

-Jeigu lankotės po ligos ir turite liekamųjų reiškinių, tokių kaip užsitęsęs kosulys ar užgulusi nosi, nenustebkite, jeigu po pirmų procedūrų kosulys paūmės ar atsiras sloga. Druska patenka giliai, atpalaiduoja paburkusias gleivines ir išskystina užsilikusį sekretą. Tai ženklas, kad kvėpavimo sistema pradėjo valytis.

-Šaltuoju metu laiku iškart po procedūros bent valandą venkite aktyvios veiklos lauke (bėgimo, mynimo dviračiu, aktyvios treniruotės lauke). Kvėpavimo takai būna atsivėrę, tad reikia pasisaugoti, kad neprisikvėpuoti šalto oro ir neperšalti.


 Laukiame Jūsų atvykstant ir linkime malonių pojūčių!