Himalajų druska (rupi) 1 kg

2,50

Himalajų druska plačiai naudojama maistui, organizmo valymui, gydymui, kosmetologijoje, energetiniam patalpų valymui.

Kategorija: Vonios malonumai

  • Aprašymas apie prekę

Naudojimas:

  • maistui. Naudojama kaip įprasta stalo druska. Geriausia ją berti ant jau paruošto maisto. Dėl ypatingų šios druskos savybių, ją naudoja geriausi Europos ir pasaulio restoranai bei sveiko maisto gamintojai. Rupią druską rekomenduojame sumalti druskos malūnėliu.
  • voniai. Himalajų druskos vonia - tai prabangi ir labai veiksminga vonia. Ji valo šlakus, regeneruoja, jaunina odą, gydo neurodermitą, psoriazę, aknę, alergiją, niežulį. Energizuoja ir gerina miegą. Į vonią pilama apie 500 g Himalajų druskos. Procedūros trukmė 20-30 min. Kad teigiamas poveikis būtų ilgesnis - po vonios nenusiprausti, tik švelniai apsišluostyti.
  • vonelei rankoms ir kojoms. Ši procedūra minkština sausą kojų ir rankų odą, stiprina nagus, saugo juos nuo skilinėjimo, gerina kraujo apytaką, medžiagų apykaitą, minkština nuospaudas, mažina kojų prakaitavimą. Paruoškite vonelę saktykiu - 1 l šilto vandens/50 g rupios druskos ir įmerkite rankas (ar kojas). Kol druska tirpsta - masažuokite druskos kristalais pėdutes, tarsi valydamiesi kojas į druską. Tokiu būdu stimuliuosite biologiškai aktyvius taškus, atliksite pėdų refleksinių zonų terapiją tiesiog namuose. Procedūros trukmė 20 min. Po vonelės atitinkamą kūno vietą reikia nuplauti šiltu vandeniu ir patepti kremu (aliejumi ar sviestu).

 

Svoris 1 kg