Alergija yra paplitusi liga, kuri gali paveikti bet kurią amžiaus grupę ir bet kokio lyties žmones. Alerginę reakciją gali išprovokuoti įvairūs veiksniai, tokie kaip maistas, vaistai, žiedadulkės ir kt. Tačiau nedaug žmonių žino, kad druska gali būti naudinga alergijų simptomams palengvinti.

Druska yra natūralus mineralas, turintis daug naudingų savybių. Alergijų simptomai gali būti skirtingi, tačiau dažniausi yra kosulys, čiaudulys, sloga, niežėjimas ir paraudimas. Įkvėpus druskos galite pajusti palengvėjimą, gali sumažėti nemalonūs pojūčiai. 

Įkvėpus druskos garų, druskos dalelės patenka į kvėpavimo takus, kuriuose slopina uždegimą ir padeda sumažinti alergijų simptomus. Be to, druska suskystina gleives, dėl ko tampa lengviau atsikosėti.

Druska taip pat gali būti naudinga alergijų simptomams palengvinti, kai naudojama kaip skalavimo tirpalas. Norint paruošti skalavimo tirpalą, reikia į 200 ml šilto vandens įberti 1 arbatinį šaukštelį druskos. Gautas tirpalas turi būti naudojamas burnos ertmės, nosies ir gerklės skalavimui.

Skalavimo tirpalas padeda pašalinti gleives ir išvalyti nosies ir gerklės gleivinę. Druskos skalavimo tirpalas taip pat padeda sumažinti gerklės skausmą.