Alergijos yra visuotinai paplitusi liga, kuri gali paveikti bet kurią amžiaus grupę ir bet kokio lyties žmones. Alerginė reakcija gali būti išprovokuota įvairiais veiksniais, tokių kaip maistas, vaistai, žiedadulkės ir kt. Tačiau nedaug žmonių žino, kad druska gali būti naudinga alergijų simptomams palengvinti.

Druska yra natūralus mineralas, turintis daug naudingų savybių. Be to, druska yra prieinama ir pigi. Alergijų simptomai gali būti skirtingi, tačiau dažniausiai jie apima kosulį, čiaudulį, slogą, niežėjimą ir paraudimą. Įkvėpus druskos gali būti pasiektas palengvinimas, taip pat ir sumažintas vaistų vartojimas.

Paprastai druskos inhaliacija atliekama naudojant specialius įtaisus, tačiau namuose ją galima atlikti ir paprasčiau. Norint to pasiekti, reikia į užvirintą vandenį įmesti šiek tiek druskos. Rekomenduojama paimti 1-2 šaukštus druskos litrui vandens. Gautą tirpalą reikia įpilti į didelę talpą, uždengti rankšluosčiu ir įkvėpti druskos garus.

Įkvėpus druskos garų, druskos dalelės patenka į nosies ir kvėpavimo takus, kuriose jie slopina uždegimą ir padeda sumažinti alergijų simptomus. Be to, druska padeda atsikosėti ir atsikratyti gleivių, kurios gali prisidėti prie alergijų simptomų padidėjimo.

Druska taip pat gali būti naudinga alergijų simptomams palengvinti, kai naudojama kaip skalavimo tirpalas. Norint paruošti skalavimo tirpalą, reikia į 200 ml šilto vandens įmesti 1 arbatinį šaukštelį druskos. Gautas tirpalas turi būti naudojamas skalavimui burnos ertmės, nosies ir gerklės srityse.

Skalavimo tirpalas padeda pašalinti gleives ir išvalyti nosies ir gerklės gleivinę, kurios yra dažni alergijų simptomai. Druskos skalavimo tirpalas taip pat padeda sumažinti gerklės skausmą.